Ootko sä

kertonut jotain sille kaverilles kun se on aina mua kohtaan niin mukava :)
5136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

öitä... ettei ihan lääpällään?

Äänestä

yhteiselle tutullemme kertonut jotain... ai sekö on ryhtynyt mukavaksi sulle? eikös se muutenkin ole aina mukava?

Äänestä
  • en oo häntä aiemmin edes tuntenut.

    Äänestä

En..... Mutta tosi hyvä jos tulette juttuun :)

Äänestä

taitaa kaverilla olla oma lehmä ojassa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ekkö ookki? kirjoitti:

kertonut jotain sille kaverilles kun se on aina mua kohtaan niin mukava :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu