Katsokaa tämä filmi: http://www.naturalnews.tv/v.asp?v=F5B32D25BDC2E1977584DF9A1DF9CC0D
Se on pitkä, tunti ja 40min, ja todella avaa silmänne. Minä en tiennyt tuosta lääkäristä tätä ennen. Kaikki te, jotka uskotte lääketeollisuuden (varsinkin USA:ssa) olevan kiinnostunut muusta kuin rahasta, katsokaa ensin tämä.
Siis antineoplastons, FDA, patenttivarkaus ym ym.
Se on pitkä, tunti ja 40min, ja todella avaa silmänne. Minä en tiennyt tuosta lääkäristä tätä ennen. Kaikki te, jotka uskotte lääketeollisuuden (varsinkin USA:ssa) olevan kiinnostunut muusta kuin rahasta, katsokaa ensin tämä.
Siis antineoplastons, FDA, patenttivarkaus ym ym.
Vastaukset 13
Vanhimmat
http://www.burzynskimovie.com/
Tuossa on Burzynskin oma sivu, josta filmin saa ostaakin. He keräävät rahaa testeihinsä; valtio ei avusta heitä.
heh heh, että saa ostaa... rahaa voi tienata niin monella tavalla, mm. höynäyttämällä tietämättömiä ihmisiä. Burzynski saa minun puolestani mennä vaikka hevon kuuseen.
Ehdotan, ettet ota yhteyttä Burzynskiin, kun itse saat syövän. Suosittelen sinulle solumyrkkyjä. Sinunlaisillesi ihmisille niitä pitäisi oikeastaan antaa, vaikkei olisi syöpääkään.
Te muut, katsokaa filmi, ennenkuin muodostatte mielipiteitä, jookos?
Olen jo saanut "solumyrkkyjä" syöpääni. Ja monia muita lääkkeitä sädetykset mukaan lukien. Luojalle ja lääketieteelle siitä kiitos!!! Muuten en olisi tässä tietsikalla naputtelemassa. Olisipa hauska tietää, nimimerkki "kjsakrh fesar" kuinka itse menettelisit, jos sinussa todettaisiin nopeasti leviävä pahanlaatuinen syöpä. Ja koska syöpä on hyvin yleinen sairaus, se saattaa osua sinunkin kohdallesi. On itse asiassa aka todennäköistä. Kerrothan sitten tällä palstalla kuinka sen selätit. Luonnoisestikaan et käänny lääkärin puoleen, sehän on ymmärrettävää, ethän? Vai onko niin että olet jo parantunut vaikka suolisto-, munuais-, rinta-, keuho- tai eturauhasyövästä ilman sairaanhoitojärjestelmämme apua.Jos niin on, se on varmaankin jo raportoitu jossakin merkittävässä tieteellisessä julkaisussa. Niin, terveyshymy ei ole sellainen.
"Kaikki te, jotka uskotte lääketeollisuuden (varsinkin USA:ssa) olevan kiinnostunut muusta kuin rahasta, katsokaa ensin tämä."
B:n hoidot maksavat n. 40000 dollaria. Kaikilla ei tietenkään ole varaa tuollaisiin summiin vaikka amerikassa paljn rikkaita onkin..
Jos he eivät saa taloudellista tukea syöpäteollisuudelta, myrkkyjen valmistajilta, ja jos heiltä vaaditaan miljoonia maksavia seurantatutkimuksia, ja jos heitä haastetaan oikeuteen yhä uudelleen ja uudelleen, jostain ne rahat kai on otettava!? Ei kai yksi ihminen voi olla mikään hyväntekeväisyyslaitos.
Onko $40000? Paljonko solumyrkkyhoidot ovat USA:ssa? Kalliita nekin kai ovat.
En tiennyt Burzynskista mitään ennen kuin katsoin tuon filmin. Siinä kuvattiin todella hyvin sitä, miten myrkkyteollisuus yritti ensin vaientaa hänet, vaikka myönsivät lääkkeen toimivan, ja sitten yrittivät varastaa hänen patenttinsa. Ja sitten vielä jotkut yhä uskovat FDA:n ja syöpäjärjestöjen pyyteettömyyteen! Uskovat, että ne ajavat kansalaisten etuja. Kansalaisten elämä ja kuolema eivät tunnu niille merkitsevän mitään.
Kusessa on noita ihmeaineita myös mitä kyseisissä lääkkeissä? Eikös kusta juomalla sitten voisi parantua. Eikä maksa mitään!
Ehkä syöpää sairastavien omassa virtsassa ei ole? Kannattaa siis varmaan jonkun terveen alkaa pullottaa pissiään:)
Ja antibioottia on homeessa. Siitä vaan pistelemään hometta, kun seuraavan kerran keuhkokuume iskee. Tulee halvemmaksi kuin jotkut jalostetut tuotteet.
Siis kusetusta, ihan konkreettisesti....
Ai sekö, että ihmiset ovat parantuneet? Rasittavia te ihmiset, joiden automaattinen asenne on negatiivinen kaikkeen, mikä ei vanhaan kokemukseenne sovi.
No, mistäs niitä nyt vaikka mineraaleja ja hivenaineita saadaan, maastako? Ala sitten syödä maata, koska se on halvempaa kuin pillerit. Tai kun tarttis leikkauttaa kasvain, on kai äidilläsi jotkut ompelusakset, ilmaiseksi.
Nuo aminohapot, vai oliko se peptidit, vai molemmat (en tiedä paljon biologiasta), syntyvät hypothalamuksessa, jos oikein ymmärsin katsoessani äsken filmin Down the Rabbit Hole. Ajatuksemme aiheuttavat noiden kemikaalien tuotannon ja ne sitten vaikuttavat kehomme soluihin ihan fyysisesti. Eli jos opimme ajattelemaan oikein ja kohdistamaan ajatuksemme kunnolla, voimme pysyä terveinä melkein mistä huolimatta. Minä olen ainakin valmis allekirjoittamaan sen teorian, että ajattelullani sairastutin itseni. Voisinkohan nyt parantuakin samaa kautta? Oletteko te muut ajatelleet näitä asioita? Tiedättekö niistä enemmän? Olisi kiinnostavaa kuulla kokemuksianne tai mitä olette oppineet.
http://www.youtube.com/watch?v=7ZZzFnLIMXU&feature=related
Tuossa on pätkä sitä filmiä. Siinä puhutaan juuri tuosta edellämainitusta.