Taivaskin kiittää...
hymynaamana
12124
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Erään sota rakkautta vastaa jatkuu edelleen? Siitäkö kyse?
tai sota itseään vastaan.
Aloittaja "hymynaama" voisi kertoa vähän taustoja mistä on kyse...
Kaikkea ei tarvitse selitellä, jotkut asiat vaan ymmärtää ilman selittämättäkin :)
rakkaus, viha ja itsensä kieltäminen kaikki se sota käydään omalla maaperällä omin asein...
Ajattelin lähinnä, että onko aloituksessa kyse sodasta lainkaan.... Vai lähdettiinkö sivuraiteelle jo ensimmäisessä kommentissa.
Aloitus sen kertoo, tunteiden ristiretkellä ollaan.
ja nopea liikkeissään mutta toisaalta hidas kuin etana tapaus. se on harvinaista sorttia. lajityypille ominaista on tarkkaileva ja kantaaottamaton olemus mutta jos hänet saa vakuuttuneeksi että hänestä välitetään oikeasti on hän valmis antamaan kaikkensa.
Samaa sorttia sen kanssa, joka minussa asuu :D
totuusseerumia molemmille ja häkki että ei voi luikkia pakoon, myös nukutusnuolet ja verkkoaseet on syytä pitää varalla jos otus yrittää paeta takaisin luontoon.
Ei yritä, jos on lajinsa alfan löytänyt :D Siinä seerumit, häkit ja nukutusnuolet unohtuu, kun lajinsa viimeiset harvinaisuudet tapaa toisensa :))
mua naurattaa nyt ihan hirveesti :DD
Sillee hyväntahtoisesti :DD
Mitäs kyselemään, kyl se näkyy sitten, jos ne
harvinaisuudet vaan joskus sattuvat samaan aikaan ja paikkaan.
Koska voittaja on aina Alfa ja Omega :)