Moposportin "scämmit"

Kuinka moni on tilannut moposportista jotain tuotteita ja sitte ei olekkaan tullut oikeita tai jotain on puuttunut tai sitten on kestänyt 2vk postitus..?

(Motot.net:issä monella oli kuulemma puuttunut jotain.)
2317
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

En kylläkään ole tilannut, mutta paikanpäällä nuoremmat myyjät ei kyllä osaa hommaasa. En sitten tiedä eikö ne kuuntele vai mitä ne oikein säheltää, mutta lievää ammattitaidon puutetta ainakin mopopuolella on, autopuolella oleva vanhempi myyjä kyllä onneksi osaa hommansa ja tietää mitä tekee.

Äänestä
  • tilasin variaattorin rullat, saa nähdä kuinka käy?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


MilanSportti kirjoitti:

Kuinka moni on tilannut moposportista jotain tuotteita ja sitte ei olekkaan tullut oikeita tai jotain on puuttunut tai sitten on kestänyt 2vk postitus..?

(Motot.net:issä monella oli kuulemma puuttunut jotain.)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu