Tuntuu että kaikki menee päin helkuttia ja omat voimavarani ovat lopussa. En jaksa enää hymyillä ja olla iloinen kun tuntuu että kaikki seinät kaatuu päälle. Elän toki perusarkea,teen työni ja yritän nähdä ystäviäni ja tehdä heidän kanssaan asioita, mutta olen niin onneton että välillä sekin käy jo työstä. Onko tähän näkyvissä helpostusta?
keskiyölle
1
80
Vastaukset
Hei
sinulla on upea nimimerkki! sinun aurasikin on sininen, vaikka sen tummuus onkin tällä hetkellä väljähtänyt. sininen on paras väri kaikista.
sinä olet joka paikan höylä, etkä osaa sanoa "ei". kas siinä pulma.
miksi ihmeessä sinun olisi pakko hymyillä, se johtaa tällä hetkellä loppuunpalamiseen, jos et lopeta. työssä on hymyiltävä, mutta kotona ei.
minusta tuntuu, että sinun ystäväpiirisi ei ole sitä aitoa, mitä sinä tarvitset.
olet väärillä jäljillä, etkä saa heistä enää mitään irti. joskus ystävienkin on hyvä vaihtua, tarvitset raikasta sielun ruokaa ja pieniä haasteita.
olet sitä paitsi fiksu ihminen, et jaksa puhua ja kuunnella yksinkertaisia jokapäiväisyyksiä.
enkä näe sinua onnellisessa suhteessakaan. olet jättänyt itsesi jonnekin menneeseen, tavallaan vain enää kuori on mukana toimimassa.
sielusi on minun nähdäkseni nukkumassa ja odottamassa parempaa.
näen sinulle enemmänkin kuvia ja voisin kertoa niistä lisää paremman ajan kanssa. ota yhteyttä profiilini kautta, niin katsotaan miten.
t: Keskiyö
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271306
- 98973
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89934Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede25907Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat297789- 95748
- 109656
- 34648
Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet140589Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.50581