Pano maksaa keskimäärin 100 euroa kerralta.
Perustelut:
1. Satunnaisten naisystävien kanssa hotellissa yö tai päivä maksaa 100 euroa.
2. Pitkäaikaisen rakastajattaren kanssa muutama vuosi, 500 panoa, Tehty erilaisia töitä kiinteistöillä 50000 euron edestä. Pano siis 100 euroa.
3. Oman vaimon kanssa vuosia, 2000 panoa. Tehty taloja, remontteja ym. 200000 edestä. Pano siis 100 euroa.
4. Mikä on bordellihinta, en tiedä
Paljonko pano maksaa?
4
793
Vastaukset
- roop_1
Eräässä laulussa sanotaan että "käytetystä tavarasta vitonenkin pisaa hura huh hah hei" .
- Eine Frau aus Köln
Tule Saksaan ja kysy bordellista taksoja.
Työskentelen itse La Pasha bordellissa Kölnissä ja taksani on 150e/30 min. - että tälleen!
Saattaa se maksaa myös 1 kerta 200-300€/kk seuraavien 18v ajan, eli pikkaisen enemmän kun 100€/kerta. Miettikää mitä teette!
Pano maksaa 0-1 00000€... Tapauskohtaisesti. Eli jos panet vierasta ja jäät siitä kiinni,se yksikin pano maksaa helposti satojatuhansia jos ero tulee. Ja sitten taas jos panet omaa tai fiksusti vieraan kanssa niin ei se mitään maksa. Se on kiinni ihan ittestäs. Oma mielipide on,että seksi on huonoa jos siitä maksaa täytyy!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1231205
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89894- 87767
Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede19736- 93717
Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat282692- 109626
- 32593
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.49543Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet115511