että olet kauneinta mitä maa päällään kantaa. Se että seurustelet on vain mulle hidaste ei este. ; )
Tiia, Se on nyt niin
Kieroonkasvanut
7128
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Minne päin??
Ei se nyt niin tärkeetä ole minne päin ; )
Oh! Kieroon kasvanutta tulee hieman suoristaa! . . .
Kivuliasta, kivuliasta !
Sitä en ymmärrä että vaikka mulla olisi mahdollisuus tutustua muihinkin niin joudun kieltäytymään heidän kutsuista sillä en pysty ajattelemaan muita kuin sua.
Olet jotenkin sellainen henkilö jota olen pitkään etsinyt. Eihän mulla ole paljoa kokemusta seurustelusta tai vastaavasta mutta en vaan saa sua pois päänupista.
Olet luonteeltasikin niin perkelen herttainen ja kun katson sua silmiin niin ihan kuin tuntisin että tunnet jotakin takaisin mutta et sitä pysty näyttämään ja ymmärrän kyllä.
Tiedän ettet halua että sua uudestaan mihinkään pyytäisin mutta on se kyllä kumma kun tällänen iso jätkä ei saisikaan mitään muutenkaan aikaiseksi.
Vietä hyvä sunnuntai päivä ja hyvää alkaavaa viikkoa vaikka kuitenkin työympäristössä nähdään.
Mitä kohtaa et ymmärrä? E-I K-I-I-N-N-O-S-T-A!!
Oletko sanonut tämän hänelle?
Hyvää yötä! Olet huomenna näköjään samassa iltavuorossa kuin mä ; )