Taidanpa tästä vihdoinkin lähteä eteenpäin. Minkä sille tekee, jos onkin sinulle se väärä.
Ei muistella pahalla? Ja jos pahalla muistatkin, enpä taida välittää.
http://www.youtube.com/watch?v=P19y5bE-KFM&feature=related
Ei muistella pahalla? Ja jos pahalla muistatkin, enpä taida välittää.
http://www.youtube.com/watch?v=P19y5bE-KFM&feature=related
Vastaukset 6
Vanhimmat
Eikö oo munaa kysyä ?
http://www.youtube.com/watch?v=J62Z8IpWWLk
Miksi pitäisi olla ?
No aloituksesi kertoo olennaisen omasta välittämisen tasostasi, niin soromnoo vaan ;)
Eikö sua koskaan itseäsi ihmetytä, että kenelle jätät hyvästejä ja soromnoota? Oletko jättämässä niitä noin yleisesti kaikille palstaviesteilijöille, vai tuletko ainoastaan tällaisiin ketjuhin, joissa ihminen kirjoittaa vaikeasta suhteesta irrottautumisesta?
Haluat siis oikein että ihmiset heittävät toisilleen hyvästejä? Kannustat rakkaudettomaan toimintaan? se sinua naurattaa, kun ajattelet, että tulipa taas tehtyä päivän paha työ?
Minä sentään tiedän mitä ajattelen, kun kirjoitan tänne tämän aloituksen. Sinä sitävastoin et voi sitä mistään tietää, mutta tulet salamana paikalle jättämään hyvästejä?
Ja, sulle ihan vaan vinkiksi, rakkaus ei ole toisen tunteiden peilailua, se on pikkulapsien touhuja se.
Itehän sä aloituksessasi jätit hyvästit ja sitten vittuilet samasta asiasta tuntemattomalle kirjoittajalle !
Mikä meininki ??
http://www.youtube.com/watch?v=_itOsYUf8dg&feature=related
hei haloo
se oikea jättää sille oikealle hyvästejä ;)
eikö tikitä vai muutenko vaan tahmoo