hei tyrkky

Mitä täällä valitat omat ovat valintasi . Onhan se tietysti harmillista jos huomaa valinneensa väärin . hyvää syksyä kuitenkin
16252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

:(

Äänestä

sulle en alun alkaenkaan kelvannut niin mua on kuule turha syyttää vääristä valinnoista.

Äänestä
  • Kuka täällä syyttää sinua omista valinnoistaan?

    Enemmän näkee syyttelyjä siitä, ettei ole itse tullut valituksi.

    Äänestä

joku on ainakin niistä valinnoistaan kirjoitellut tänne

Eka joka ehtii jne..

Äänestä

Oikean valinnan näköjään tehnyt

Äänestä

Mitä sä täällä valitat jonkun toisen valinnoista. Olet tyrkyttänyt itseäsi, ei ole kelvannut, mene eteenpäin. Totuus ei löydy palstaa stalkkaamalla, vaikka se olisi ainoa osasi.

Äänestä

ketä sinä tyrkyksi haukut, eiköhän se ole aina kahden kauppaa jos suhdetta yllä pidetään, olipa se suhde minkälainen tahansa, mitä tuohon sinun kirjoitteluun ja nimittelyyn tulee niin eiköhän olisi aika jo sinunkin katsoa sinne peiliin vai etkö enää uskalla, voisi peili räjähtää silmille, oikean valinnan tein kun sinut jätin, tuo sinun kirjoituksesi kertoo sinusta tosi paljon.

Äänestä

Mä en ole onneksi itseäni kellekään tyrkyttänyt. Tyhjästä on vaikea valita. Ja tietääkseni näille sivuille kaikilla on oikeus kirjoittaa, ei se oikeus kuulu vain sulle. Olisi kiva tietää, että kuka se tyrkky on, ettei jää meille muille se asia epäselväksi.

Äänestä

Samaa sanoisin, onko M? N? missä päin?
nimen alkukirjain?/ montako kirjainta?
vai eikö ole pokkaa laittaa

Äänestä

Anna pilllua!

Äänestä

Otakkaa nyt rauhallisesti! Ei sitä kannata tuntemattomien kanssa vihaa lietsoa..

Äänestä

En ole tyrkyttänyt ,eikä hänkään ole tyrkyttänyt itseään minulle.

Äänestä

tunnistaa, niih!

Äänestä

Jos ei yhtään tyrkytä, ei mitään saakaan!

Ja niinku since when omista valinnoistaan ei muka oo saanut valittaa? Niillähän sitä elämä yleensä sotketaankin!

Äänestä

mut voi olla että palaan takaisin hänen kanssaan. Hän on siihen valmis, on sen ilmaissut huolimatta siitä, että on sekkailunsa hänelkin ollut---mut niin minullakin ;D seikkailu on seikailu, tosirakkaus kestää kaiken.

Äänestä

Milloin sait häneltä viimeisen viestin ??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ryhdistäydy kirjoitti:

Mitä täällä valitat omat ovat valintasi . Onhan se tietysti harmillista jos huomaa valinneensa väärin . hyvää syksyä kuitenkin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu