Puhelimesi on kiinni tai sitten olet vaihtanut numeroa etkä ole ilmoittanut asiasta minulle, miksi ? Viimeeksi sovimme, että sinä ottaisit yhteyttä. En enää malttanut odottaa ja lähetin sinulle viestin, vaan ei tule perille, kun puhelimesi ei ole auki.
Oliko tämä tässä ? Joka päivä olen sinua ajatellut. Miten pääsen ajatuksista eroon? Kerran vielä ?
Oliko tämä tässä ? Joka päivä olen sinua ajatellut. Miten pääsen ajatuksista eroon? Kerran vielä ?
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ei enää minulle, kiitos. Tiedän, että näin on parempi meidän molempien kannalta. Minusta on hienoa, jos pääset eteenpäin. Minulle tämä on ehkä ainoa tapa. Parempi näin, molemmille.
-kerrankos sitä toisen aloituksen omii...
Mikset sä soita ? Jos sinulla ei ole puhelinnumeroani (salainen), niin tiedät mistä minut saa kiinni. Soita työpaikalleni tai sitten tule oven taakse ja soita ovikelloa. Olen kotona iltaisin (parhaiten tavoitat 20.00 aikaan/jälkeen).
numero hukassa ja vanha känny meni hukkaan
Numero hukassa, vanha känny meni hukkaan ja mikään ei toimi, joten selvät pelurin vehkeet..next.
Jos joku on vaihtanut numeroa, eikä ole siitä sulle ilmoitellut, niin ei varmasti halua olla sun kanssa missään tekemisissä.
Älä uskottele itselles mitään muuta.
:-) tulen kertomaan kuinka kävi, sitten myöhemmin.