tais lähtee vähän lapasesta

http://www.ita-savo.fi/Etusivu/11548065.html

ei oo ollu rattimies.tuon mutkan pystyy kevyeen vetämään oikealla ajolinjalla 120kmh.
16291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Jaahas, keskenkasvuinen Bemukassa-poika on löytänyt uuden uhoiluteeman. Jospa oottelisit kasvua vielä siellä äidin helmoissa ja pärisyttelisit suuta vaan autotallissa.

Se olisi kaikille turvallisempaa! Sulle polkupyöräkin on liikaa!!!

Äänestä

ajappa joskus miun autoo päin!

Äänestä
  • En mie uskalla, sie vejät kuitenkii miuva turpaan.

    Äänestä

  • Onko sulla nimimerkki Hölömöt kaikki oikeesti kotona päänupissa ja vai pöliseekö siellä pelkät purut?

    Äänestä

  • Ammottava tyhmyys kirjoitti:

    Onko sulla nimimerkki Hölömöt kaikki oikeesti kotona päänupissa ja vai pöliseekö siellä pelkät purut?

    juu

    Äänestä

No ei oo kyllä kaikki kotona eikä joka ruuvi paikallaan tään topicin aloittajalla! Taitaapi olla näitä yltä päältä ruosteisen bemarin kuskeja jolla vielä bemukassa kolisee tyhjänä.

Äänestä

Arvoisa Neiti BMW325i

Pidän kirjoitustyylistäsi. Se on omalla tavalla rohkeaa ja asiantuntevaa, mutta välillä siinä on pientä ylimielisyyttä toisia kirjoittajia kohtaan. MIKSI?

Äänestä

Onko tää se audin kiulu jonka etuikkunalla oli rekisterilaatta jossa luki Teemu? vähän samaan tapaan niinkuin lastenrattaissa on rekkareita :)

Äänestä

Siinä on 40 km/rajoitus jos tyhjäpää bemukassa sitä tiedä.
Olet säälittävä.

Äänestä

oisko ollu ruopposen kakara

Äänestä

Ei ollu,mutta läheltä riippas,meiä poikien kavereita kylläkin,naureskelin tuossa vasta illasta että ei kestänä pojalla kaara lapasessa vaikka nii kehuttii ja huueltii että ei kukkaa pärjee kisoloissa kaupunnin läpi. Noh mites kävi,hyvin,on tuassiisa yks terroristi suanunna nenillee.

Äänestä

joha miä ajoin siihe raktorilla 50 kmh

Äänestä

Tais lähtee sulta lapasesta koko siun ajatuskulku!

Äänestä

Todellisuudessa olen pelkkä polkupyöräilijä, ja saan perustoimeentulon äiskältä ja mummilta.
Bemari on pelkkä läikkä lakanassa ja kosteana unena saa pysyäkin, sillä en saisi ajokorttia tällä asenteella.

Äänestä

Tais olla vaan huono auto, kun ei taittunut :D Bemarilla olis voinu vaikka mennä sivuluisussa koko mutkan kumi palaen!

Äänestä
  • vain talvella edellyttäen että suoja-alue ympärillä on riittävän suuri, sanoisinko vähintään 50 metriä. Muuten lumipenkat kolisee. PS. En ole se Latukkamies enkä sen veli vaikka sen jutut täällä onkin joskus riemastuttavia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


BMW325i kirjoitti:

http://www.ita-savo.fi/Etusivu/11548065.html

ei oo ollu rattimies.tuon mutkan pystyy kevyeen vetämään oikealla ajolinjalla 120kmh.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu