hoh hoijaa tylsää aikaa tämä syksy kun kaikki opiskelija neitoset ovat lähteneet muualle täällä ketään enää ole!
kauneimmat tytöt lähteneet
reiska222
201095
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Mene perässä - älä jää rannalle ruikuttamaan...
en uskalla ja pittää lämmittää pirttiä
Niin just
Vaihtoheto vois olla tilata kestona Jallu..ja jos oot oma-aloitteinen muuta perässä...
Mitä niistä nuorista neitosista haaveilet. Ota kunnon akka, se osaa temput ja metkut vähä joka hommassa....Neitoset pitäisi taas opettaa oikeille kujeille, eikä vanha jaksa..
Mitäpä ne vanhemmat akatkaan osaisi, jos ne ovat sinun kouluttamiasi? Tässäkin pätee, että "ite kun tein niin säästin".
...ja meitä kypsiä sinkkuja on syssymmällähi täällä :)
löytyiskö kypsää sinkkua reissumiehelle seuraksi?
ai sie luulit et ne jäis tänne luusereiden takia?
Se on vahinko jo, että niitä neitokaisia ilmaantuu hetkeksi. Pelko ajaa pois, kun näkevät totuuden kainuulaisista jörriköistä.
ämmästäkö pers..ttä? muahaaaahaaaahhaaaa sitä et saa etes rahalla!
reiska222, ketä ne on olleet nämä kauniit tytöt? missä niitä on näkyny?
Suomussalmella on väkilukuun nähden paljon kauniita naisia. Ikävä kyllä :D
Oiskohan nytten yhtään seikkailunhaluista naista reissumiehen hemmoteltavaksi?
Sissijuustoako meinasit tarjota?
Kokovartalohierontaa lähinnä ajattelin
tosi on hotellillakaan ei oo enää muutakun paikalliset juopot ja läskit tytöt, huohh pitkä aika kesään!
Käpykylän hoidot.
Tässä viestiketjun alkuunlaittaja on tyypillinen peräkammaripoika, joka unelmoi alati jostain saavuttamattomasta. Handuunkaan ei uskalleta vetää, sillä äiti saattaa nähdä ja mielikuvat muuttuvatkin pikkupimuista johonkin aivan muuhun.
Ei ole mikään ihme tällaisen tyypin päästyä (ehkä) naimisiin tai pysyvään suhteeseen, ettei mikään ei sitten tarvittaessa toimikaan. Ei edes se nyt valtoimenaan poukkoileva mielikuva omasta kaikkivaltaisuudesta elämänvalintoja tehdessä.
Voin tarjota sinulle pitkäaikaista hoitoa, mikäli olet muuta kuin aivan persaukisiin kuuluva eli sinulla on hiukan pätäkkää. Kyllä se siitä elämä uusiutuu, ainakin johonkin suuntaan, ja voit käyttää selvästi esiin pyrkivää lahjakkuuttasi muuhunkin kuin kirjoittamisyrityksiin.
haista home se on totta ettei täällä syksyisin ja talvisin oo kun pikku teinejä no onneks on vielä lukio jotta voi käydä lukio likkojen luona ;) tohtori vois kertoo jos jossakin on hyvännäkösiä naesie.