Tampereella kdonnut tyttö

950
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Siis kAdonnut ei kdonnut.

Äänestä

Tuo linkki ei aukea ?

Äänestä

  • Myy-Pikkuinen kirjoitti:

    Kyllä minulle aukeaa...kokeiles tuota.

    http://www.iltalehti.fi/uutiset/201109080002754_uu.shtml

    Todella surullinen päätös tuolle tarinalle. Mutta ehkä parempi noinkin kuin ikuinen epätietoisuus. Vanhempien surun ja tuskan määrän voi vain kuvitella:((((

    Äänestä

  • Sikra... kirjoitti:

    Todella surullinen päätös tuolle tarinalle. Mutta ehkä parempi noinkin kuin ikuinen epätietoisuus. Vanhempien surun ja tuskan määrän voi vain kuvitella:((((

    Aivan totta. =(

    Äänestä

Juu just sanottiin uutisisakin sama, eli aika outoa, mutta hyvä että löytyi.

Täällä tuee vettä ulkona kaatamalla. Onhan se kesää vielä kuitenkin.

Äänestä
  • On hyvä että löytyi, mut on se sama lampi mistä sitä jo kertaalleen etsittiin sukeltamala ja olikohan koiratkin vielä etsimässä. Eikä se lampi ole edes iso, syvyyttä en tiedä.

    Täällä on satanut koko illan mut nyt ei enää sada. Koiran kaa kun kävin iltalenkillä niin tuli jonkinverran ja kun päästiin kotiin niin sit se vasta alkoikin oikein kaatamalla. =)

    Äänestä

  • Myy-Pikkuinen kirjoitti:

    On hyvä että löytyi, mut on se sama lampi mistä sitä jo kertaalleen etsittiin sukeltamala ja olikohan koiratkin vielä etsimässä. Eikä se lampi ole edes iso, syvyyttä en tiedä.

    Täällä on satanut koko illan mut nyt ei enää sada. Koiran kaa kun kävin iltalenkillä niin tuli jonkinverran ja kun päästiin kotiin niin sit se vasta alkoikin oikein kaatamalla. =)

    Jospa tuo on tapahtunut vasta sen jälkeen ?

    Äänestä

  • 44+2 kirjoitti:

    Jospa tuo on tapahtunut vasta sen jälkeen ?

    Onhan tuossa ihan outoja tapahtumia. Ensinnäkin tuon tytön puhelin antoi singnaalia pari päivää katoamisen jälkeen Nokian tottijärven tukiasemalta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Myy-Pikkuinen kirjoitti:

on luultavasti nyt löydetty.

http://www.poliisi.fi/poliisi/pirkanmaa/home.nsf/pfbd/36C3A4B61E60C36DC225790400750FF2?opendocument

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu