KONTULAN SABINA

5196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Onko misä töisä tämä sabina?

Äänestä
  • Mitä sillä tiedolla teet?

    Äänestä

  • Totta kai on. Kuuluu olevan homma nainen. Hortta sooriposkiero, ja se on sitten kaaleen mielestä hommaamista

    Äänestä

Onko joku testannut? Vois kirjoittaa polkutestiarvion.

Äänestä

kiva polkee ei aristele joka reikään käyypi edullinen hintataso sanoisin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


se oon minä vaa kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/node/8802632

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu