juu anteeks

en yrittänyt sotkea sun elämää. ja suhun on vaan liian vaikea tutustua
8236
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ei ollut ainakaan mulle, sillä muhun on irl helppo tutustua.

Äänestä

ei varmaan sitten oikein olla sopivia toisillemme. tutustuminen vaatisi molemmilta vähän enemmän panostusta asiaan.

Äänestä

Totta, kaikki on vaan niin vaikeata. En mäkään haluis että niin se menee.

Äänestä

Ehkä on parempi, että annetaan vaan olla kun kaikki oli ja on niin vaikeaa. Ei kai sen kuuluisi olla.

Äänestä

ok

Äänestä

Jaa.

Äänestä
  • Sopiiko sinulle Ari näin??

    Äänestä

ei se mitään. kiva oot kuiteski. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


%&%"% kirjoitti:

en yrittänyt sotkea sun elämää. ja suhun on vaan liian vaikea tutustua

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu