Turkin MM

3111
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tosi ihmelapsi

Äänestä
  • 21 v . on se vaan hyvin kun voittaa useemma matsin ton ikäne

    Äänestä

  • kaveri just täyttäny kirjoitti:

    21 v . on se vaan hyvin kun voittaa useemma matsin ton ikäne

    on just täyttäny 12

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihmelapsi Tanskasta kirjoitti:

Tanskalainen ihmelapsi on jo voittanut kaksi ottelua sarjassa 60 kg
Kisojen nuorin osanottaja?
http://www.fila-official.com/sites/ultimate/index.php?option=com_competition&act=ficheLutteur&style=&choix_poids=&choix_pays=&id_inscrit=64841&act2=numero

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu