Vanteita Legacylle?

Mistä löytäisin hyviä ja edullisia talvikäyttöön soveltuvia tarvikevanteita Subaru Legacylle?
397
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

samaa mietin itse,mut oikealla et luvulla ei tahtonu löytää,siks ostin virosta yokohama kitkat 17tuuman koos 215/50/17" hintaan 520e(vianor sama koko noikialaisena n 940)ja nuo siis nopeusluokan Q renkaat,pohjoismaiset kitkat siis.olleet testeis kärjen takana,mut ei kusiluistimet

Äänestä

Ostitko jostain netin kautta vai kävitkö ihan paikan päällä?

Äänestä

kävin ostamas samal bisset,ihan fyysisesti siis paikan pääl.Ockarrehvind oli firma.Toki ma´tka maksoi sen vähä yli satasen.Mut sen hinnan sai paikattua tuliaisilla.tarkka rengasmalli yokohama iceguard 30 eli IG30.piti googlettaa ja oli rengastestis tm lehdes 09 vuonna toisena hakis kitkan jälkeen.Olis saanu nasta yokon samaan hintaan eli 528,laskusta tarkistettuna.Sen lisäks ei miellyttä ne muutama vaihtoehto,mitä tarvikevanteis edes suht läh et oli tarjolla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


2.5i STW kirjoitti:

Mistä löytäisin hyviä ja edullisia talvikäyttöön soveltuvia tarvikevanteita Subaru Legacylle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu