Huoneistohotelli Altair Puerto Ricossa

Onko kellään kokemuksia hotellista ja paikaista yleensä. Emme ole aikaisemmin Puerto Ricossa käyneet vain Teneriffalla ja sen vuoksi vähän kyselen yleistä paikasta ja hotellista. Kerro kokemuksistasi!
2207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Lähdemme marraskuussa kyseiseen hotelliin joten kokemuksia saa kertoa?

Äänestä
  • Olimme siellä joulukuussa 11 ja hotelli siisti vuoren rinteellä mistä mukavasti rappuja pitkin pääsi alas solaan missä iso ostari. Hotellissa ei muuta vikaa kuin se että uima-allas ei ollut lämmitetty. Vastasuudessä jos menen Puerto Ricoon valitsen sellaisen hotellin mikä alempana ja missä lämmitetty uima-allas jotta voisi myös altaaseen pulahtaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Matkalle jouluksi kirjoitti:

Onko kellään kokemuksia hotellista ja paikaista yleensä. Emme ole aikaisemmin Puerto Ricossa käyneet vain Teneriffalla ja sen vuoksi vähän kyselen yleistä paikasta ja hotellista. Kerro kokemuksistasi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu