Oltiin ensimmäistä yötä metsässä ja yövyimme sissiteltassa (ahtaampi ja matalampi kuin puolijoukkueteltta).
Tulin parivartiovuorosta sinne hämärään telttaan ja tunnustelemalla ryömin sinne teltan perälle kohti omaa paikkaani. Oli todella vaikea nähdä siellä teltan hämärässä, koska kaikki oli virhreää ja silmä oli tottunut valoisaan kesäyöhön.
Valitettavasti minun paikalle oli pyörähtänyt eräs tyttötalokas ja menin vähän sekaisin kuka nukkui missäkin. Yritin herättää seuraavaa alokasta vartioon puristamalla ja tönimällä tätä, mutta sitten huomasin, että puristelen ryhmän naisalikersantin isoa PERSETTÄ! Siis ihan oikeasti. Alikersanttitason ihmistenhän ei tarvitse vartioida.
Alikessu heräsi ihan selvästi ja tajusi, että joku mokailee, koska vain kääntyi ja jatkoi unia. Ei koskaan puhunnut asiasta. Siirryin seuraavaan ja hän olikin oikea henkilö.
Alokasajan moka
4
548
Vastaukset
- srtgsthtyur6
Shit happens. Live whit it.
- asdasdadhj
:D ja piti tulla tänne kertomaan se kaikille.
- Alik Hyvönen
Huono tarinankertoja!
Hyvin alkanut tarina lässähti loppua kohden täysin.
Aloita uudestaan kohdasta:
"Valitettavasti minun paikalle oli pyörähtänyt eräs tyttötalokas ja menin vähän sekaisin kuka nukkui missäkin. Yritin herättää seuraavaa alokasta vartioon puristamalla ja tönimällä tätä, mutta sitten huomasin, että puristelen ryhmän naisalikersantin suuria D-kupin rintoja! Alikessuneitonen ei tästä pahastunut, vaan avasi silmänsä, hymyili ja kiskaisi minut päällensä..." - dintsmies
Eiköhän tuo ole tuttua juttua aika monellekin naisten kanssa palvelleelle. Itse tarrasin vahingossa sääristä kiinni ja tyttöalikki pomppas sekunneissa istumaan ja tuijotti silmiin. Sanoin sori väärä jalka ja hän retkahti saman tien takaisin uneen. :D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 973327
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä413143- 2182680
Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?382269- 321599
Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411446Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?241446- 101304
- 131279
- 221261