Kouvolan ls. soss.toimella

On pikku kätyri käytössä, paljonkohan Kouvolan kaupunki on kätyrille maksannut että puolustaa heitä, Kouvolan ls. sos.toimi tehtailee sijoituksia, huostaanottoja, monta tapausta tiedetään että valehtelevat, ja jopa uhkailevat ja soittelevat perään että me viedään lapsenne.
6130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

ja täällä taas täysin viaton kaikkeen mesoaa minkä kerkeää..nauru sulle.

Äänestä

Levittävät revaansa toimiston pöydillä kun niille heittää euron.

Äänestä
  • sairaaasta karannut

    Äänestä

Minulla on epäilykseni kuka tämän ketjun on tehnyt :)
Ketjun on tehnyt eräs Suomen lupaus, joka ei ole tyytyväinen saamaansa tukeen. Enemmän olisi pitänyt sossun tätien maksaa, koska alkon aito tavara on kallista lystiä ja pöhkö saa vatsan kiertämään :)

Äänestä
  • Ovat kyllä niin päähän potkittuja pienenä, on täytynyt jotain puuttua lapsuudesta että siihen ammattiin lähtee. Eivät kestä kritiikkiä yhtään, sen jälkeen kun on saaneet palautetta niin itkevät sitä ja kuulemma tarvitsevat erityistä palveria ja tukea siihen kun saavat näpäytyksen.

    Äänestä

Itse olet päähän potkittu persaukinen, joten älä selitä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Faktaa ja tietoa kirjoitti:

On pikku kätyri käytössä, paljonkohan Kouvolan kaupunki on kätyrille maksannut että puolustaa heitä, Kouvolan ls. sos.toimi tehtailee sijoituksia, huostaanottoja, monta tapausta tiedetään että valehtelevat, ja jopa uhkailevat ja soittelevat perään että me viedään lapsenne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu