halosen windwintti

120 miljoonaa tappiota kolmessa vuodessa hyvin toimittu
7361
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

tosi mies

Äänestä

Ei siinä Halonen yhtään omista, eikö sen omista jotkut arabit ja intialaiset.

Äänestä

halosen hölmöilyjen takia se hommattiin yänne

Äänestä

3 vuotta toimi oulussakin kun kaikki kunnan tuet käytetty muutti haminaan

Äänestä

jäähän neljä muistomerkkiä haminaan, ne ropelit jotka tehtiin summaan!

Äänestä
  • jää viideskin muistomerkki.Tehdasta varten rakennettu halli, jota haminalaiset maksavat vielä pitkään. Cursor perustaa uuden projektin, jolla etsitään käyttöä tyhjälle hallille?

    Äänestä

  • tuulitukivoimaa kirjoitti:

    jää viideskin muistomerkki.Tehdasta varten rakennettu halli, jota haminalaiset maksavat vielä pitkään. Cursor perustaa uuden projektin, jolla etsitään käyttöä tyhjälle hallille?

    Eihän kaupungin takaukset ko projektiin ole kuin 1000000€

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


w kirjoitti:

120 miljoonaa tappiota kolmessa vuodessa hyvin toimittu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu