Onpas tuo Suvi moukkamaisen, itsekeskeisen ja huomionkipeän oloinen! En sano, että näin on, mutta tällainen kuva välittyy. Eihän se tee muuta kuin syö ja valittaa siellä talossa. Kuka jaksaa kuunnella tuollaista ruinaamista, ja nainen on keski-iässä, 34-vuotias. Eikös Suvi ollut siinä Totuuden hetki ohjelmassa, jossa myönsi pettäneensä aviomiestään? Ja nyt piti änkeä toiseen ohjelmaan, mikä motiivi hänellä on? Eikö perhe-elämä ja neljä lasta riitä,vaan äidillä on oikeus mennä kun äitiä huvittaa? Jostain syystä Suvinkin ammatti on parturi-kampaaja, go figure..
Totuus Suvista
elisamitäsäteet
8679
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Säälittävä tapaus, lyhyesti sanottuna! Todella säälittävä!
´´Suvinkin ammatti on parturi-kampaaja´´
toivottavasti Iida Ketolastakin tulee parturi-kampaaja! :)
http://fi-fi.facebook.com/iida.ketola
34 vuotias ei ole vielä keski-ikäinen. Tiedätkö mitä yleensäkin tarkoittaa keski-ikäinen?
pelle se on jokatapauksessa
Totuuden hetki-ohjelmasta puheen ollen, tietääkö kukaan löytääkö enää mistään sitä totuuden hetki-jaksoa missä Suvi oli??
http://apina.biz/49609
Ihme lumppu joka tapauksessa, pysyin pois julkisuudesta ettei lasten tartteis hävetä äitiään. Keskittyis jakamaan leveetä persettään vaan niille turkkilaisille
´´Ihme lumppu joka tapauksessa´´
no etpä ole sinäkään sen parempi kun täällä netissä nimettömänä ja kasvottomana haukut toisia ihmisiä!
MENE HOITOON!