Ja taas se kävi...
Olen pelaamassa DS:llä Mario and Luigi Bowser's inside story peliä, kun tajuan, että en tiedä mitä minun pitää tehdä. Olen Plack beach rannalla ja huomaan Marion ja Luigin edessä punaisen tolpan, jonka varressa on reikä. Paukutan sitä vasaralla, yritän hypätä päälle, hypätä sen sisään maan alta, puhaltaa ja huuta englanniksi mikkiin. Mutta ei, mitään vain ei tapahdu.
Myöhemmin luovutan ja riennän sinne minne yleensä... youtubeen. Katselen kysyisestä kohdasta videoita ja huomaan, että tolpan varressa olevasta reiästä tulee ilmaa. Mario täyttää itsensä ilmalla ja alkaa leijumaan, Luigi tarraa hänen jaloistaan ja veljekset leijuvat ilmassa.
Mutta miten saan tolpan puhaltamaan ilmaa???
Kiitos jo etukäteen!
Ongelmia Mario and Luigi Bowser's inside story pelissä!
=)
2
180
Vastaukset 2
- Tuplakupla
Hei!
Olen miettinyt asiaa myös itse ja olen varma, että sinun täytyy ensin löytää toinen tähti. - Mario-expertti
Sun pitää ensin saada toinen starcure ja mennä sitten doctor toadleyn klinikalle :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 392371
- 47823
- 59804
Kuuleppas
ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää224661Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä
Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne81587T.h tuomio
Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin7569- 47548
Pientä pintaremonttia
Mistä löytää kirves sähkö putkimiestä tai lasin asentajaa rässä hyrynsalmen pitäjässä, kun eiole puhelinluetteloa eikä k16534- 62532
- 42530