Raikasta ja ravitsevaa

Kyl rupes suuta kuivaan saunan jälkeen. Pariin vuoteen en oo juonu. Kipasin sikspäkin lähikaupasta. Kyl on hyvää. Parempaa ku muistinkaan.
474
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

No hittolainen, justiinsa alkoi vielä Kahden keikkakin telkkarissa. Hyvä iltahan tästä tulee.

Äänestä

Ketä kiinnostaa sinun kaljanlitkut?

Äänestä

jeps samaa mieltä tulihan tuota haettua koppa kaljaa eikait sitä tosi mies muuta juokkaan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä
  • Hah.
    Vain amatöörit ja teinit juovat moista kuravettä, missä on prosenttejakin vain nimeksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tästä se lähtee kirjoitti:

Kyl rupes suuta kuivaan saunan jälkeen. Pariin vuoteen en oo juonu. Kipasin sikspäkin lähikaupasta. Kyl on hyvää. Parempaa ku muistinkaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu