Mulla

on ikävä sitä Rakkauden tunnetta toiseen ihmiseen =(((
Yksinäisyys on turhauttavaa, vaikka sen itse valitsee. Mutta tulisi oikea ja ottaisi syliin,kainaloon ja sanoisi :välitän sinusta
492
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

en minä kuitenkaan ole yksin koskaan,,,,, lapset vielä tarvitsevat minua....

Äänestä

Sinulla lapset, minulla ei ketään. Ja ikävä on määrittelemätön asia elämässä.
Silloin kun lapsesi lähtevät pois niin sinullakin..on ikävä..joskus.. suudelmia.
Ihan mitä vain.. Hyvää yötä sinulle

Äänestä

ai? missäs sinun lapset?????? 4 x lapsi? Olet isä?

Äänestä

Shortsit jos et tajua että menee miehelle :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


n-->m kirjoitti:

on ikävä sitä Rakkauden tunnetta toiseen ihmiseen =(((
Yksinäisyys on turhauttavaa, vaikka sen itse valitsee. Mutta tulisi oikea ja ottaisi syliin,kainaloon ja sanoisi :välitän sinusta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu