Oikeasti

Olen niin herkkä etten olisi kestänyt kauempaa sellaista vaihetta. Paljon parempi näin.
394
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ollutkin vaan pelkkää vaihetta..jäänyt ns. vaihe päälle.. että muusta oikeen tiedäkään

Äänestä

Hyvä asia jos itse huomasit että sinusta ei tähän ole. Mee pois näiltä palstoilta, nää hajottaa vaan lisää. Oikeasti, IRL ja selvitä asiat!

Äänestä
  • Ei ole mitään selvitettävää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


010111 kirjoitti:

Olen niin herkkä etten olisi kestänyt kauempaa sellaista vaihetta. Paljon parempi näin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu