Sinä vuonna 1984 Kauhajoen

Otontienkartanon tien päädystä ojan pientareen edestä poislähtenyt vaaleahiuksinen mieshenkilö, joka muuntautumiskykyisyyttäsi hyväksikäyttäen esiinnyit tiettyinä henkilöinä, jotka myöhemmin ovat esittäneet minulle kysymyksiä sinusta. KUKA SINÄ OLET?
164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

En muista syntymävuotta, mutta jos henkilö oli hyvin nuori saattoipi olla nettikeskustelukumppanimme Pekkala.

Muuten voi olla epätoivoista koittaa löytää tuota miestä täältä. Tosin Pekkalankin tavoittanet vain hautuumaalta tai taivaasta kaiken ihmisten hänelle aiheuttamien kärsimysten jälkeen teostansa armahdettuna.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


soru58 kirjoitti:

Otontienkartanon tien päädystä ojan pientareen edestä poislähtenyt vaaleahiuksinen mieshenkilö, joka muuntautumiskykyisyyttäsi hyväksikäyttäen esiinnyit tiettyinä henkilöinä, jotka myöhemmin ovat esittäneet minulle kysymyksiä sinusta. KUKA SINÄ OLET?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu