Höh. Menit sä taas syömään?

Mikä paussi tää on?
En jaksa odottaa.
Lähden ulos
7105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

En mä ainakaan edes syö enää juuri mitään, ei pysty.. liian paha olla.

Äänestä
  • Päivällä ainakin vetäsit lounaan. Tais olla iso sellainen.

    Äänestä

Enhän mä tähän aikaa syö.

Äänestä
  • Otitko konjakin?

    Äänestä

  • masu kasvaa kirjoitti:

    Otitko konjakin?

    ollut tarjolla.

    Äänestä

  • masu kasvaa kirjoitti:

    Otitko konjakin?

    Tätä menoa jos jatkuu, painan keväällä 150 kg.

    Äänestä

ajattelit? Kahvikupin kanssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aina syömässä kirjoitti:

Mikä paussi tää on?
En jaksa odottaa.
Lähden ulos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu