Haetaan rakennuskumppania isolle tontille Espoon Friisilään. Alue erityisesti lapsiperheiden suosiossa (päiväkoti ja koulu alueella).
Kiinnostuneet voivat lähettää sähköpostia jossa vastaukset seuraaviin kysymyksiin:
- paljonko max ja min rakennusoikeus josta kiinnostunut
- onko rakentamassa puu- vai kivitaloa
- tyylisuunta moderni vai perinteinen
- muut mahdolliset kriteerit tontin ja talon osalta
Myydään tontti Espoon Friisilästä
6
1894
Vastaukset
Sähköpostin lähettämistä helpottaa, jos pistätä tämän viestin yhteyteen osoitteen, johon sitä voi lähettää.
Voisin periaatteessa olla kiinnostunut. Mutta mitä ollaan rakentamassa? Rivaria, paritaloa, erillistaloja vai pilkotaanko tonttia ja tehdään omakotitaloja?- koti friisilästä?
Voisimme olla kiinnostuneita, min. rakennusoikeus 180 neliötä. Kuinka iso tontin osa olisi kyseessä? Ilmoitathan sähköpostiosoitteesi :o)
Tarkennuksena että jäljelle jäävä rakennusoikeus on maltillinen 130 neliömetriä. Pahoittelut, puoliso ei sp-osoitetta muistanut laittaa mukaan ensimmäiseen viestiin.
[email protected].- Ostaja
Tervehdys,
Mikä on tilanne? Vieläkö tontti on saatavilla?
Oletteko viela myymassa osaa tontista?
Tämä tonttihanke peruuntunut. Ostimme toisen tontin. Toivottavasti ei enää sada vastauksia tontinmetsästäjiltä. Ylläpito jos huomaa viestin, voisi koko rimpsun jo poistaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lopetin kokonaan ravintoloissa ruokailun ja juomisen
Ravintoloissa hinnat ovat aivan naurettava korkealla. Alkoholin juomisessa ravintoloissa ei ole senkään vertaa järkeä.2073188Omakotitalossa väkivaltaa ounasrinteellä
Kertoo iltalehdet Mitä lienee Tapahtui. Verinen ihminen kannettu lanssiin232550Suomessa on meneillään boomereiden kosto
1990-luvun lamassa osumaa saaneet sukupolvet toivovat sen jälkeen syntyneille sukupolville kärsimystä porvareita äänestä01970Mari Rantanen eroa! Lausunnot vapun pahoinpitelystä ovat järkyttäviä!
Poliisiministerin, eli sisäministeri Mari Rantasen on syytä erota!1911354- 791228
Onko sinulla jalostettu koira? Nämä tekijät altistavat koiran sairastumiselle
Moni Suomessa suosittu koirarotu on sairas ulkonäkökeskeisen jalostuksen ja ääripiirteiden vuoksi. Erityisesti tietyt t131165kukaan ei pakota kasteeseen..
Kommentointi estetty, joten kommentoin tähän.Kukaan ei pakota pakkokasteesta puhuvaa kastamaan lastansa.Noloa edes ehdot4001145- 741033
Anabaptismin kirous
Uudestikastetut lahkolaiset joutuvat valheen kierteeseen. He joutuvat herjaamaan lapsena saamaanssa kastetta nimeen Isä4171032- 1291009
