Näetkö pääsenkö toteuttamaan musikaalisuutta tulevaisuudessa?
Tahtoa olisi, mutta rohkeutta liian vähän. Yksin en kauan jaksa laulaa ja soittaa.
Keskiyö
1
65
Vastaukset
Hei
arkuus on pahin vihollisena musikaalisena taiteilijana. se on sinulle avainsana, jota sinun pitää harjoittaa. esiintymiskykysi on hyvä, kunhan vain et menisi niin jumiin jännittämisessäsi.
kerron aina kaikille tuossa tilanteessa, että ottakaa berocca-poretabletti, se on vain tavallista magneesiumia. mutta se auttaa satavarmasti.
sinun on opittava sanomaan, että "minä osaan" ja "minä olen hyvä".
silloin alkaa tapahtua, kun opit nuo taikasanat ulkoa ja vakuuttavasti.
minä näen sinulla toisen ammatin ja musiikin hyvänä kakkosena. mutta ajattele, mitkä mahdollisuudet sinulla on! kun toinen työ vetää huonommin, painat toisella kaasua.
etsi käsiisi henkilöitä, jotka voivat auttaa eteenpäin. sinun on saatava rehellinen arvostelu esiintymisestäsi, sellaiselta henkilöltä, joka antaa rakentavaa palautetta. sinä löydät hänet lopultakin.
t: Keskiyö
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2512274- 1921694
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä471339Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad501045- 41836
- 14820
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä31800Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver23778Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .25766Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647