..aina antibioottikuurilla? Vai voiko se mennä itsestään ohi? Kurkku kipeä ja valkosia laikkuja kurkussa, eikös tämä silloin angiinaa?
Tarvitseeko angiinaa hoitaa
jepjep...
2
179
Vastaukset
- diuhx
Mene Lääkäriin.
Angiina on bakteeritulehdus, joten elimistön immuunipuolustus ei tehoa siihen. Tietysti voit aina leikkiä hengelläsi ja katsoa kuinka kauan jaksat kituutella. - jepjep...
Kiitos, hyvä tietää jatkossa.
Mut olen elossa edelleen vaikken mitään kuuria hakenut:) Enää ei koske kurkkuun niin kovasti. Kurkku ollut siis kipeänä puolitoista viikkoa. Eli tämä ei vissiin sit ole/ollut angiinaa? vaikka olikin valkoisia laikkuja kurkussa. Olo muuten aika normaali, yskittää vaan pirusti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1144422Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv572528Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?791657Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko61113- 66854
- 21843
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu118823- 39802
Olisin valmis tutustumaan uudelleen
En menneisyyden kautta vaan haluaisin tutustua ihmiseen, jollaiseksi olet kasvanut.50789- 62768