O: annetaan 2 kissan pentua / jkl

annetaan 2kpl maatiasi kissan pentua he ovat nyt 11 viikkosia nimeiltään tikru ja nasuhe ovat sisäkissoja ja myös sisä siistejä :) allergian vuoksi heita on päästävä eroon :(
Yhteystiedot: [email protected] tai puh 0465219987
3337
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ilmoita myös ilmaiseksi www.vaihdax.fi niin saat enemmän näkyvyyttä !!

Äänestä

Oi että missä päin nämä söpöliinit asustaa??

Äänestä

onko nämä pennut jo menneet ja ovatko narttuja vai kolleja

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sarkkujkl kirjoitti:

annetaan 2kpl maatiasi kissan pentua he ovat nyt 11 viikkosia nimeiltään tikru ja nasuhe ovat sisäkissoja ja myös sisä siistejä :) allergian vuoksi heita on päästävä eroon :(
Yhteystiedot: [email protected] tai puh 0465219987

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu