No eipä

SElvitetäänkö vai ei vai laitanko nyt nimes tähän?Löytyny numerotiedustelusta niinku tiiät. ? Ja nyt paat sen heti.
6107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mitä paan ja mihin paan.

Äänestä
  • Pasoppa housuus!

    Äänestä

Kiusahan se on pienikin kiusa. Ihan nyt tänne koneeelle, on se sulta ennenkin onnistunut. Luuletko että elän loppuelämän valvonnan alasena? hoidat nää kaikki pois nyt ite niin annetaan homman olla, kun kerran sitä nyt itsekin haluat.

Äänestä

Pane itse oikea nimes tänne.

Äänestä

Päivi. En uhkaile sanoinhan että hoida ne itse pois. Ja ihan nyt tulemalla tänne.

Äänestä
  • kuka on Pävän kaipaus?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


. kirjoitti:

SElvitetäänkö vai ei vai laitanko nyt nimes tähän?Löytyny numerotiedustelusta niinku tiiät. ? Ja nyt paat sen heti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu