Samaran maastokelpoisuudesta

12171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Eihän tolle pärjää ku toinen Lada...Niva nimittäin!

Äänestä

Eihän tuohon länsiautoilla pysty. Samara on SAMARA! :)

Äänestä

Näin maaseudulla asuessa on tärkeää, ett pääsee huonomallakin tiellä.
Muutama vuosi sitten oli Bmw.Kolme ihmistä kyydissä,kaupan pysäköinti paikalta lähtiessä raapi pohjaan kiinni.Täysin surkee vekotin.

Äänestä
  • Samaraanhan ei mahdukaan kuin kaski ihmistä jos on kauppakassit mukana. Ja eihän se pohja raavi mitään kun Lada on rikki takapihalla puun alla odottamassa kevättä.

    Äänestä

  • Eurovolga kirjoitti:

    Samaraanhan ei mahdukaan kuin kaski ihmistä jos on kauppakassit mukana. Ja eihän se pohja raavi mitään kun Lada on rikki takapihalla puun alla odottamassa kevättä.

    kaksi

    Äänestä

  • Eurovolga kirjoitti:

    kaksi

    Tulikos tuossa nimimerkissäkin virhe ?

    Eurovolga = Eurovelka (Piti olla)

    Äänestä

  • kaski .. kirjoitti:

    Tulikos tuossa nimimerkissäkin virhe ?

    Eurovolga = Eurovelka (Piti olla)

    Ei virhettä

    Äänestä

  • Ladavelka kirjoitti:

    Ei virhettä

    Ei kai ny Ladasta tuu velkaa tai Volga ?

    Äänestä

  • Ruplahymy :D kirjoitti:

    Ei kai ny Ladasta tuu velkaa tai Volga ?

    Ladan korjaamisesta tulee velkaa mutta Volgan laatuun ei Ladalla riitä eväät.

    Äänestä

  • Ladavelka kirjoitti:

    Ladan korjaamisesta tulee velkaa mutta Volgan laatuun ei Ladalla riitä eväät.

    Oliskos noin ? Ite kun ajellen tuollaisella nykyään http://www.aijaa.com/v.php?i=006558939351.jpg

    Yks Volga on ollut joskus nuoruudessa,
    ja kyllä mä sitä korjailin vaikka ei ollut vanha taksi.

    Äänestä

  • Ladavelka kirjoitti:

    Ladan korjaamisesta tulee velkaa mutta Volgan laatuun ei Ladalla riitä eväät.

    Ostas tuosta kunnon Laatokan kadilakki .

    "Lada Wolga M 21 Gaz Volga " Samanlainen oli joskus 60-luvulla itellä. Mut se oli nimeltä vain Volga M 21

    http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=152628187&pageNumber=3&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=14400&makeModelVariant1.modelId=1&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&negativeFeatures=EXPORT&tabNumber=2

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sexmachine!! :)) kirjoitti:

todiste: http://www.youtube.com/watch?v=JsZELdNdGGw

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu