Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Miehet. minkälaisista naisista pidätte?

Miehet, unelmoitteko te ainoastaan niistä laihoista ja isorintaisesta naisista?

KERTOKAAS NYT VARTALOTYYPPEJÄ, JOISTA PIDÄTTE!
5130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Oikeastaan nainen kuin nainen on aina pantava, ääripäät tietysti pois luettuna.

Mutta jos unelmasta puhutaan... Isot rinnat on tietysti aina plussaa. Muodolla ei juurikaan niin väliä. Sekä kireät silikonit että luomut passaa. Kokoa kuitenkin pitää olla, vähintään D-kuppi. Saisivat olla jopa F tai isompaa. Nainen ei saisi olla liian laiha ja voimakkaat, näkyvät lihakset on nounou. Pidän itse enemmän muodokkaasta naisesta, jolla saa olla mahaa ja persettä. Myös reidet saa olla hiukkasen pyöreämmät. Tietenkin, jos mennään tynnyrin puolelle, niin silloin kyllä loppuu myös minulta halut. Pituuden puolesta ei ole niin tiukkaa, kunhan ei ole minua pidempi.

Äänestä
  • "pyllymies" puhuu melkein kuin minun suustani.

    Silikoonit ei käy mulle. Eikä missään tapauksessa mitkään kehonrakentajat, niitä en pystyis auttaan missään hädässä.

    Paras on 80-90kg muodokas.

    Äänestä

Unelmanainen on OK korvien välissä. Ei rinnat ynnämuut merkitsee mitään.

Äänestä

Edes hyvin omaa makuskaalaa vastaava fysiika ei paljoa auta jos ko. nainen on yläpäästään hieman heikko, typerys, juntti ja / tai tunneälyltään vajakki. Se vanha vitsi, kun itseään mielyttävän fyysikan omaava nainen avaa suunsa, niin joskus se saattaa pudotaan nopeasti alaskan asteisiin, mitä iloa typeryksestä on. Samoin itsensä tehostajat ja tärkeilijät jättävät heti kylmäksi.

Sitten toisaaltaa taas jos tapaa älykkään, sivistyneen, fiksun ja hienosyisen tunneälyn omaavan naisen, terveellä itsetunnolla olevan ja itsensä hyvin hyväksyvän, jonka kanssa kemiat ja ajatukset, sekä huumori istuu hyvin yksiin, niin selainenkin nainen voi olla voimakkaan puoleensvetävä, jonka fysiikka ei vastaa ns. perusnaistyyppiä joka mielyttää.

Mutta jos puhutaan pelkästä fysiikasta, niin itseäni mielytää solakan - normaalin tai hieman rehevämmänkin vartalon ja kurvikkaat naisen mudot omava nainen. Toisaalta on tärkeää mitä tuo itseä mielyttävän fysiikan omaava nainen heijastaa ja huokuu ulospäin.

Äänestä

hoikka varttaloisista

Äänestä

Kommentoi aloitusta


RATA kirjoitti:

Miehet, unelmoitteko te ainoastaan niistä laihoista ja isorintaisesta naisista?

KERTOKAAS NYT VARTALOTYYPPEJÄ, JOISTA PIDÄTTE!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu