Vettel on tuuri voittaja

Ei toi Vettel ole kuin keskitason kuski. Sattunut pääsemään parhaaseen talliin. Webber häviää koska Vettelille on rakennettu parempi auto. Webberin auton tehot on rajoittu minimiin. Vettelin autossa taas maksimi tehot. Ja vaikka Vettel voittaisi 100 paalupaikkaa ja 10 maailman mestaruutta niin en silti ole vakuuttunut hänen taidoistaa !!!
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

En tiedä keskitasoisuudesta, mutta on se selvästi nopein kuski ketä tuolla tällä hetkellä kurvailee.. Kai siellä on sitten vaan niin huono taso..

Äänestä

Joo nykyään keskitason kuski voittaa kisat koska muut on tosi huonoja. Toivottavasti ensivuonna tulisi uusia kunnon kuskeja.

Äänestä

Sorry mut provosoin. Vettel on tällä hetkellä paras F1 kuski. Voi jopa rikkoa kaikki F1 historian ennätykset. Nuori mies ja kehittyy kaiken aikaa nopeaksi ja paremmaksi. Voi olla että kovin haasta sille olisi Kimi jos ajaisi yhtä nopealla autolla...

Äänestä
  • Provosoin? Sorry mut olen samaa mieltä kuin sä.. Tsekkaa viesti nr. 2 tässä ketjussa..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Fakta homma kirjoitti:

Ei toi Vettel ole kuin keskitason kuski. Sattunut pääsemään parhaaseen talliin. Webber häviää koska Vettelille on rakennettu parempi auto. Webberin auton tehot on rajoittu minimiin. Vettelin autossa taas maksimi tehot. Ja vaikka Vettel voittaisi 100 paalupaikkaa ja 10 maailman mestaruutta niin en silti ole vakuuttunut hänen taidoistaa !!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu