Miten sen taustan saa sinne taakse pysymään? silleen että se pysyy ja on nätin näköinen. me laitettiin vettä väliin ja teipeillä kiinni, pysyi hetken aikaa nättinä mut sit alko tulee ilmakuplia ruman näköisesti.
akvaarion tausta
kertokaa...
3
190
Vastaukset
- sf<
me pistettii kaksi puolisel teipil reunoist oikee kunnol kii: D
- MA7xGE
Kyllä se on niin, että tausta on paras altaan ulkopuolelle teipattuna. :)
Ei sen siellä pitäisi lähteä kyllä kupruilemaan. - wjfpn
Itse laitoin reilu vuosi sitten kontaktimuovin ja kyllä pysyy eikä kupruile. Niitä saa nykyään niin monen värisinäkin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä831611Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2691531Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2681263Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1691252- 56857
- 66844
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em64837Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40821- 40807
Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤44781