kiroilukielto alkoi!

onpa vitun tyhmää! saatana ettei saa ees kiroilla, jumalauta niinku vittu sii perkele!
4103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ansku ja ben vex sit sarar kun tilaisuus tulee.. viimex ryssittii!

Äänestä
  • ansku juu ja ben juu mut miks salar? sehän tuo viihdettä kun oottaa millo se räjähtää..

    huonosti muuten toiminu tuo kiroilukielto tähän mennessä

    Äänestä

  • bb-fanittaja kirjoitti:

    ansku juu ja ben juu mut miks salar? sehän tuo viihdettä kun oottaa millo se räjähtää..

    huonosti muuten toiminu tuo kiroilukielto tähän mennessä

    Six ku Salar on kiusaaja ja ei mun mielestä kiusaaminen oo viihdettä ! On sairasta ajatella että kiusaaminen olisi hyvää viihdettä.

    Äänestä

pikkasen tippu salarin pisteet kun aamulla huomasin mitä se touhuaa janikan sängyssä, toivottavasti veeralle totuus selviää viimestään huomisen talkissa!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


bb-fanittaja kirjoitti:

onpa vitun tyhmää! saatana ettei saa ees kiroilla, jumalauta niinku vittu sii perkele!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu