ja suorastaan nautin siitä! En halua ainakaan vielä enempää, vaikka aika kiihkeää välillä onkin. Jotenkin on vaan kiva kisailla kissa-hiiri leikkiä, kun tuo toinenkin selvästi tahtoo sitä. Ehkä tästä joskus kehittyy oikea suhde, mutta nyt haluan vain kaipailla ja ikävöidä, koska tää tunne ei masenna mua. Katsellaampa, aika näyttää
ikävöin
pieni pirulainen
11355
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Mä en nauti tästä ikävästä. Suloinen nainen mielessä koko ajan. Olen jo töissäkin luuhakkeen näköinen! Farkut roikkuu pepun kohdalta jne. Nyt kerään rohkeuden ja lähdestyn häntä mitä pikemmin...Voi olla että hän haukkuu pystyyn, mutta se ei tunnu pahalta tämän mielen tilan jälkeen
aloittaja, vaikutat fiksulta ja mielenkiintoiselta naiselta,nainenhan sie kait oot? miekii haluisin tommosen pikku pirulaisen. hiljaa hyvä tulee..........................................?
En voi käsittää sitä että tuo oli joittenkin mielestä positiivinen viesti.
aapeen viesti on positiivinen, näkee selvästi et sillä palikat jonossa, ei mikään äijiin ripustautuva hanhi...jatka ja nautiskele
arvasin. ei pakkomielteestä noin helpolla pääse eroon. kerron joskus mitä ole tehnyt minulle :)
oliko tuo mulle???luuhakkeelle siis
heh heh mitä sä arvasit? miten voit kellekään kertoa mitä tehny, luuletko tunnistavasi tästä ihmissuhdesopasta jonkun tietyn henkilön.?
en.
ohhoh, täällä välähti, eikä ollut salama :) pelkkänä korvana.........................
ap, oletko kenties Turun tyttöjä? vähän tutunoloista tuo su tekstin sisältö. Anna edes pieni vinkki...Riihikoski lähellä?
eipä pikku pirulainen vastaa..tarkkailenpa vähän meininkiä käytävillä :))) ku-p...