kerrotko mitä minulle on lähitulevaisuudessa luvassa? Onko tähän astisesta raatamisestani hyötyä tulevaisuudessa? entä mies jota en vain voi heittää mielestäni, vaikka uskon että hän tulisi tuhoamaan vain omat unelmani uravalinnoillaan. Pitääkö hän edes minusta? -toivottavasti ei, en haluaisi joutua tekemään valintaa uran ja rakkauden väliltä.
meedio mire
hshtitierutw
1<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Mystisiä voimia näen lokakuullesi ja muutoinkin pystyt säilyttämään toiveesi, urasi ja kumppanisi erillään ja itselläsi, eli et joudu näiden aiheiden välillä luopumaan joko tai tyyliin vaan kaikkihan on mahdollista kun niin päätät ja siten näenkin sinun asian ratkaisevan päättävästi ja uhmakkaastikin.
Luottamalla itseesi ja jaksamiseesi urakehityksenkin pyörteissä huomioida rakastasi silti antamatta hänelle aihetta kieputtaa sinua pikkurillinsä ympärille jne.
Kaikkihan on soviteltavissa uusin ehdoin ja säännöin, missä luottamus on avainsanana ja rajoittamaton luottamus nimenomaan.
Hyvää syksynjatkoa sinulle kohti vihreää valoa uraputkessasi !