Viikon parhaimmat

minuuttia tänään koettu :)

Olis tehnyt mieli koskea, mutta kun ei ole lupaa...
6162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kenen lupaa, hänen?

Äänestä
  • Ei ole vielä saatu lupaa häneltä kopeloida :)

    Äänestä

  • 4 kirjoitti:

    Ei ole vielä saatu lupaa häneltä kopeloida :)

    Näpit irti. Jos me seurusteltais, en antais kostoks ainakaan vuoteen, jos silloinkaan.
    Ja se on tosi.
    Oot tosi ärsyttävä.

    Äänestä

  • 4 kirjoitti:

    Ei ole vielä saatu lupaa häneltä kopeloida :)

    sait luvan ;)

    Äänestä

  • Nyt.. kirjoitti:

    sait luvan ;)

    Tällä kertaa kopeloitsija on nainen ja haluan kopeloida siis miestä, tsorge vaan kaikki naiset :)

    Äänestä

Eikä tule kun on varattu, moukka.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


4 kirjoitti:

minuuttia tänään koettu :)

Olis tehnyt mieli koskea, mutta kun ei ole lupaa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu