http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/onko-kimmo-sasi-vampyyri---katso-kuvat-vuosilta-1990-ja-2011/art-1288416166088.html
Jotakin outoa miehessä on. Ei vanhene lainkaan, niin kuin tavalliset ihmiset. Liekö jo satoja vuosia vanha?
Kimmo Sasi vampyyri?
6
363
Vastaukset
- Vamppuuri
Joo muistan tavanneeni Kimmo Sasin jo vuonna 1645. Samat rillitkin sillä oli jo sillon.
tappoi ihmisen vuonna 2007 kolaroimalla ja itse selvisi hengissä. Asia on selvä.
- Anonyymi
eikö toi sasin kolari ollu joskus 2000-2004 välillä
- Anonyymi
No Joe Piden on kuulemma väittäny että on ollu senaatissa jo olikoha se nyt että
180 vuotta!, että onkohan Joe Piden vampyyri ? - Anonyymi
Äärisvekomaanit suomenkielisen kansanosan verta juo?
Kokoomuksen Sasi on juristi, kuuluu pakkoruotsittajien sisäpiiriin ja kuulemma kuiskutteli taustalla Kokoomuksen opetusministeri Sanni Grahn-Laasoselle ohjeita pakkoruotsittoman kielikokeilun torppaamiseksi.
Sanni viivytti asioita niin pitkään, että eduskunnan vaalikausi päättyi ja uusi pakkoruotsihallitus nousi remmiin keväällä 2019.
Sasi on pudonnut eduskunnasta. Tamperelaiset kyllästyivät, - Anonyymi
Mun irlantilainen Rakkaani Brendan on Vampyyri .Hän syntyi sen kanssa .Tiedän miten voi tullaan oikeaksi vampyyriksi .se on kaikkien saatavilla koko ajan .
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t917335- 373897
- 453470
Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐402612- 2302605
- 402403
- 1292339
Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?292219Askanmäessä Huippu esitys
Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna202045- 451922