mielikuvitusmaani jossa asustan, jossa minua vielä muistat, on hyvä paikka. tää palsta on kaksiteräinen miekka. toisaalta kaikkien pelkojeni summa ja toisaalta unelmani, jossa vielä kohtaamme ja jossa kaikki olisi luontevaa ja ikimuistoista.
kaikki ajatukset johtavat sinuun :)
kaikki ajatukset johtavat sinuun :)
Vastaukset 5
Vanhimmat
:) tahdon sinne samaan mielikuvitusmaahan :) ..jossa kaikki olisi luontevaa ja ikimuistoista, sun kanssa.
viitottua sulle että se ovi mikä sinne johtaa, vaikkakin se näyttää teräksiseltä niin todellisuudessa se on paperinen hämäysovi, josta voi mennä kävellen läpi ;)
mä löydän sut, sä oot mun sydämessä. sitä täytyy tutkiskella.. omaa mieltä ja sydäntä. kyllä elämä johtaa meidän polut yhteen. maallikon silmin, se tosiaan on teräsovi, mutta nyt kun avasin silmäni uudelleen......... sä oot lähempänä, kun osaan arvata ;) *paperiovesta läpi*
päivänjatkoa sulle ! :)
samoin sinulle :)