Ei vaan

sovittu. Ei sille mitään mahda.
11157
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Johonkin muottiin?

Äänestä

Toisillemme, ei asiat olisi menneet muuten näin.

Äänestä

Miten ne meni pieleen? Ei kai vain se klassinen - meillä on yhteys vain palstalla, koska hän tahtoo niin ?

Äänestä

joo en kyllä sovi nykuisenkään kanssa, että silleen.

Äänestä

Mistä me löydettäs sulle sopiva?

Äänestä

Niin ei se vaan ole niin yksinkertaista, niin kuin tiedetään:) Voimia tämä taistelu kyllä vie, jos ei muuta

Äänestä
  • no ei olekkaan, en mäkään ole löytänyt vielä sopivaa. Sattuman kauppaahan se.

    Äänestä

Mutta onhan niitäkin, että olisi ehkä sopinut yhteen,

mutta silti toinen on valmis tuhoamaan kaiken.

Ja kaikki tosiaan katoaa . . .

Äänestä
  • Sä -M- kyllä keksit aina jotain negatiivista

    Äänestä

  • raivostuttawaa kirjoitti:

    Sä -M- kyllä keksit aina jotain negatiivista

    Mutta kyllähän niin tosielämässä joskus käy . . .

    Minä ainakin tunsin yhden, joka tuhosi kaiken . .

    Äänestä

=[

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joskus näin kirjoitti:

sovittu. Ei sille mitään mahda.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu