Luonasi kävin

mutta unohdin ja taas kävin ja unohdin, puhelinkin oli, mutta unohdin, ja taas puhelin oli, mutta unohdin ... loputontako
3427
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

niin minutko unohdit..

Äänestä

paljoo se tyyppi sulle merkkaa, muuten ei noin unohtele jos tykkää.

Äänestä

Taisit kumartaakin, mulleko?
Loputonta, ainakin myönnän.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hombre--;; kirjoitti:

mutta unohdin ja taas kävin ja unohdin, puhelinkin oli, mutta unohdin, ja taas puhelin oli, mutta unohdin ... loputontako

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu