Lapset ja Riu karambola

Miten lapset viihtyvät Kap Verdellä ja Riu Karanbolassa?
Mites All ruokailut, löytyykö myös lasten makuun ruokaa ettei esim
liian mausteista.

Spa taisi olle k18..

Lasten kerhot?

Mites välilaskut kauan niissä menee? Pääseekö jaloitelemaan lasku aikana?
Pitäis marraskuussa 2011 lähtee Kap Verdelle lasten 8 ja 10 v.
6706
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Finmatkat informoi näin kysyessäni välilaskusta: Yleensä vain miehistö vaihtuu ja matkustajat odottavat koneessa.

Äänestä

Olet tehnyt loistavan valinnan lomakohteeksi. Voit olla varma että koko perha nauttii. Super Kids toimii aina.

Äänestä
  • Olipa kiva lukea tämä kommentti.

    Äänestä

oltiin viikko sielä ihan kiva....mutta satoi koko viiikon

Äänestä
  • Milloin olet siellä ollut että on viikon satanut????
    Opas kun just kertoi että esim. siellä ei ole tänä vuonna satanut kuin 2 päivänä syyskuussa ja 1 päivänä lokakuussa....
    ja on ollut vuosia kun ei ole satanut lainkaan...

    Äänestä

moi... runsaan viikon päästä lähdössä...Oletko lasten kanssa kolmistaan? kovasti kaipaan siellä suomalaista, eroottista seuraa :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Okkilei kirjoitti:

Miten lapset viihtyvät Kap Verdellä ja Riu Karanbolassa?
Mites All ruokailut, löytyykö myös lasten makuun ruokaa ettei esim
liian mausteista.

Spa taisi olle k18..

Lasten kerhot?

Mites välilaskut kauan niissä menee? Pääseekö jaloitelemaan lasku aikana?
Pitäis marraskuussa 2011 lähtee Kap Verdelle lasten 8 ja 10 v.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu