hottiksia, ja työnsä puolesta mukavia? :)
Miksi parturikampaajat
On aina
6217
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Iida, sulla on oikeesti nyt harhaiset luulot itsestäsi. Olet ruma tavis. Et erotu millään tapaa joukosta. Miksi täällä kirjoitat näitä viestejä ?
Et ole hottis etkä ainakaan mukava. Olet vajaaälyisen oloinen, ja näköinen.
Kirjoittelet täällä näitä viestejä siinä toivossa että jotkut lukisi näitä ja ajattelisivat sinua.. näin ei kuitenkaan tapahdu. Mene hoitoon - yritä ymmärtää että maailma ei todellakaan pyöri sinun ympärilläsi.
Justhan näin tapahtui, sinä luit hänen viestinsä, sinä pienimunainen gollumin näköinen rupusakin edustaja.
Aivan, luki viestin ja ajattelin kirjoittajan olevan juuri hän... LOL.
Ehkä siksi, että ko. ammattiin valikoituvat naiset, jotka tykkäävät fyysisestä kontaktista jo alunperin. Työssä saadut myönteiset kokemukset kivojen mieshenkilöiden hiuksia ajaessa ja siinä sivussa heidän ihoaan hipoessa antavat lisää kuumuutta heihin! :-D
Älä Iida enää jaksa... jäit kiinni jo.
Iida ei ainakaan ole.. rumakin ku petolinnun perseenreikä