puhelinseksi

kokematon

eli kertoilkaapas vähän kokemuksia. Onko jotain hyviä neuvoja mitä pitäis tietää tehdä olla tekemättä kokemuksiinne perustuen?

27

5105

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 17wee poju

      Meinaatko puhelinseksiä alkaa harrastelemaan??

      Oletko tyttö vai poika, ja minkä ikäinen?

      • kokematon

        Piti lukea "mitä pitäis tietää tehdä TAI olla tekemättä"
        Pitäisi kai kokeilla, mutta en haluaisi joutua noloon tilanteeseen.

        Olen "tyttö" 21v.


      • mmmmmmmmm

        Miksi ylläpito antaa tämän tyypin laittaa näitä lainvastaisia kommenttejaan?


      • olipakokemus

        Olen kerran kokeillut se oli hauskaa. Siinä ähistiin tehtiin uudestaan ja uudestaan.
        Pillu oli aika märkä kun uudestaan aloin tehdä käsipanoa vasta puoli samoin.
        Kivalta tuntui mutta se oli melko ihana kokemus.


      • Anonyymi
        mmmmmmmmm kirjoitti:

        Miksi ylläpito antaa tämän tyypin laittaa näitä lainvastaisia kommenttejaan?

        Joo nimenomaa. Kukaan"tyttö"tänne ei noin idioottimaisia kysele.


    • Anna-Palaa

      Tälle sivulle vain Youtubessa ja sieltä sieltä sitten mukaan....

      hakusanoilla: Sunshine Green

      tosi kuumia mimmejä ja ottavat vain valkoisia miehiä asiakkaiksi.

      • Anna-Palaa

        Facebookista sen löytyy haulla "melanin monheaux". Kuumia mustia naisia jotka huolivat asiakkaikseen vain valkoisia ja aasialaisia miehiä. Skypellä hoituvat. Ei vain puhetta ja live-videolla esityksiä.


      • Mermaids

        Onko tuo melanin monheaux sivusto josta kerrotaan että kuumat mustat naiset tekevät videolla suurinpiirtein mitä tahansa? Youtubessa löytyy sellainen sivusto kuin "Black girls with EDGES" ja se ei huoli mustia ukkoja asiakkaiksi vaan livestreamissa kysyvät aina tulijalta onko tämä valkoinen tai aasialainen. Tykkäävät kovasti valkoisista miehistä. Sitten kysyvät kansallisuuden ja ohjaavat facebook-sivustolle ja sitä kautta asiakkaaksi. Ilmaiseksi eivät keikistele kenellekään mutta maksusta tuleekin sitten sitäkin tuhtimpaa tavaraa.


      • Anna-Palaa
        Mermaids kirjoitti:

        Onko tuo melanin monheaux sivusto josta kerrotaan että kuumat mustat naiset tekevät videolla suurinpiirtein mitä tahansa? Youtubessa löytyy sellainen sivusto kuin "Black girls with EDGES" ja se ei huoli mustia ukkoja asiakkaiksi vaan livestreamissa kysyvät aina tulijalta onko tämä valkoinen tai aasialainen. Tykkäävät kovasti valkoisista miehistä. Sitten kysyvät kansallisuuden ja ohjaavat facebook-sivustolle ja sitä kautta asiakkaaksi. Ilmaiseksi eivät keikistele kenellekään mutta maksusta tuleekin sitten sitäkin tuhtimpaa tavaraa.

        Nämä tytöt esiintyvät vain valkoisille miehille ja aasialaisille- valloittajille. Mustille miehille ei asiaa portaaliin.


    • Mies6390

      Hei
      Olen itse harrastanut paljon puhelinseksiä sekä tekstiviesteillä että suoraan puhelimessa puhumalla. Olen huomannut muutamia juttuja. Eli jos sitä harrastaa tuntemattoman (ei tavannut vaan pelkkä puhelinkontakti ja sekin ensimmäisiä kertoja) niin kannattaa jutella aluksi ihan muita asioita ja kuunnella millaiselta toinen kuulostaa. Onko helppo jutella mistä vain, kiihottaako ääni, jääkö hän kuuntelemaan sinua tarkemmin (esim. hengitystä...) ym.... niin sen jälkeen on helppo lisätä aina välillä jotain kaksimielistä tai muuten osoittaa että olo on levoton ( voi siitä esim. sanallisesti vihjailla ) sitten periaatteessa on helppo jatkaa omien tuntemusten mukaan. Jos heti alkuun töksäyttää että "Naidaanko" niin tulos ei välttämättä ole se mitä toivoi. Tutun kanssa voi tuon tehdä ja sitten vain mielikuvitus on rajana.
      Toinen tärkeä asia on aika, hosumalla ei tule mitään mukavaa..... myös paikalla on merkitystä, paikka jossa tuntee olevansa rento ja helppo mennä omien tunteiden mukaan..... Toisalta myös joku julkinen paikka ( paljastumisen riski ) voi tuottaa mukavia kiihotuksen värinöitä.... :)
      Parhaimmillaan puhelinseksi on parenmpaa kuin oikea seksi huonon partnerin kanssa.... :) Nauti....

      • kokemusoliihana

        Kivaa oli ihana kokemus joskus toisten tien sen uudestaan.


    • Mermaids

      juutuupi ja /watch?v=0OuENlS0J_Y (tänä yönä 16-17.tammikuuta) .... vain valkoisille miehille, valloittajille. Kaikki 'merenneidot' hälytetty palvelemaan.

      • vbncvbnc

        Tuolla sivulla ei vain anneta puhelinseksiä vaan hommataan seksikumppanit alueellisesti.


    • Mermaids

      Nyt on meno päällä.... juutuubi /watch?v=urdAgUgtFv8

      uusia valkoisia miehiä ja tytöt aloittavat tarjoilun. (we'll give you something on plate)

      • Mitä-iloo

        Mitä iloo jonkun mustakuonon kattomisesta. Ei edes vaatteet putoile.


    • Black-Girls-Are-Hot

      Mustat tytöt ovat seksikkäitä.

    • jhhjkgjhg

      Puhelinseksissä sentään ammattinharjoittajat eivät ole vaarassa eikä sukupuolitaudit uhkaa...

    • 45vpuh

      Olen jutellut puhelimessa tuttuni kanssa vanhempi nainen.samalla hiljalleen vedellyt kovaa kalua ja lauennut niin ettei nainen huomaa.todella kiihottavaa.

    • Minua kiinnostaisi kokeilla puhelinseksiä, aikaisempaa kokemusta ei ole.
      Mietin vaan että mistä löydän jonkun toiseen puhelimeen. Mielellään täysin tuntematon, ei tule ennakko-odotuksia eikä paineita!

    • Mies40veeee

      Itse kuulun niihin joita ei joku puhelinseksi voisi vähempää kiinnostaa. En aiheuta minkäänlaisia reaktioita tuolla alhaalla. Olen kokeillut sitä mutta se riitti. En ymmärrä miten siitä joku saa jotain iloa mutta ei mun tarvikkaan tajuta :)

      • Mies40veeee

        Korjaan tuon en aiheuta niin piti lukea että ei aiheuta.


      • Anonyymi
        Mies40veeee kirjoitti:

        Korjaan tuon en aiheuta niin piti lukea että ei aiheuta.

        Kyllä teini iässä tuli puhelimessa monet kerrat runkkailtua,sillon oli vielä lankapuhelimet ainoastaan.
        Paras oli kun yhden luistelija tytön kanssa juttelin eikä se tienny koko runkkailusta,toinen oli vanhempi nainen jonka myöhemmin jopa tapasin ja naitiinkin,sittemmin entisen naisystävän kanssa monesti puhelimessa runkkailtiin kahdestaan kun oli sitä välimatkaa eikä voinu aina tavata.


    • Anonyymi

      Se on hemmetin mukavaa ja kiihottavaa kun sattuu hyvä kumppani vaikka vähän tuttu

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Kivaa on.

    • Anonyymi

      0700 399 199 soittakaa vanhalle huoralle saa mällit lentämään

    • Anonyymi

      Kannattaa kyllä kokeilla.

    Ketjusta on poistettu 20 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Israel aloitti 3. maailmansodan

      https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011297979.html Israel se sitten aloitti näköjään kolmannen maailmansodan.
      Maailman menoa
      466
      3664
    2. Kaksi vuotta

      Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek
      Ikävä
      15
      2726
    3. Nainen, meidän talossa on säännöt

      1. Mies on aina oikeassa. 2. Ei vastaväitteitä. 3. Mäkättäminen kielletty. 4. Suhde on tärkein. 5. Ei salaisuuksia. 6. E
      Ikävä
      276
      2114
    4. Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden

      "Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia
      Hindulaisuus
      443
      1988
    5. Miksi me ei mies voida edes viestitellä irl?

      En odota enkä vaadi mitään, voitaisiin vain olla yhteyksissä jollain tapaa ihan oikeasti.
      Ikävä
      84
      1344
    6. Tekisin mitä vaan että

      Pääsisin eroon susta.
      Ikävä
      156
      1251
    7. Oliko Farmi-finaalitehtävät mielestäsi tasaveroisia Lloydin ja Johannan välillä?

      Onnea Farmi-voitosta, Lloyd. Et tainnut olla ihan kaikkien suosikki, mutta puskit voittoon! Oliko finaalitehtävät miel
      Tv-sarjat
      63
      1108
    8. Mies haluaisin sinun kanssa

      Rakkauslapsen. Hänestä tulisi tosi söpö ja fiksu.
      Ikävä
      79
      1025
    9. Rakennetaanko yhdessä?

      Haluaisin rakentaa sun kanssa yhteistä tulevaisuutta❤️ Onko meistä siihen? Huomaan että sulta puuttuu se joku tärkeä elä
      Ikävä
      41
      1008
    10. Onko hän elämäsi rakkaus?

      Itse olen sitä mieltä että kyllä se näin taitaa nyt olla
      Ikävä
      56
      999
    Aihe