häpeän tunne pornon katsomisesta

ookiens

Olen mies ja katson sillontällön pornoa netistä ja siitä seuraa aivan järkyttävä häpeän tunne joka seuraa pitkän aikaa mukana tuntuu ettei voi ketää kattoa silmii edes seuraavana päivänä,vaikkei kukaa tietäskää että oon katsonu,ni onko tää normaalia????

4

501

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hyi hyi

      On toki, häpeä sinäkin!!

    • kaikkeen tottuu

      Ai miten niin kukaan ei tiedä? Kaikki sun nettiseikkailut voidaan jäljittää, kiäh kiäh!

      Siis sulla on vaan omatunto, joka kolkuttaa. Onko se normaalia tämän päivän nuorella (oletan että olet nuori), se on sitten toinen juttu.

    • jk

      ei ole normaalia

    • tosser

      Pornon katsomista paheksutaan monesta suunnasta. Minä en paheksu sinun pornon katsomistasi, älä sinäkään tee sitä. Porno ja runkkaaminen on just jees hommia eli jatka samaan malliin. Älä nipota ittelles asiasta ja ota iisisti.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä mieltä olet?

      Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo
      Ikävä
      207
      2187
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      159
      1439
    3. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      227
      1081
    4. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      71
      927
    5. 58
      918
    6. Mikä sua mies vaivaa?

      Siis oikeasti.
      Ikävä
      52
      869
    7. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      72
      841
    8. 93
      787
    9. Hyvinvointitalo, mitä sanoo Korkein hallinto-oikeus . Mikä on kansalaisten oikeusturva?!

      Onpa mielenkiintoisessa vaiheessa Pyhäjärven hyvinvointitalon kohalo; Saako rakentaa, vai eikö? Kaupungin tekninen johta
      Pyhäjärvi
      118
      728
    10. Martina avaa suhdettaan

      IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt
      Kotimaiset julkkisjuorut
      200
      707
    Aihe