Jos antaa keskiaikaisen naamarikasvoisen ilveilijän tökkiä itseensä neularuiskulla sianpskaa, saako siitä korvauksia. Jos tyhmyydestä saisi korvauksia, kaikki ihmiset olisivat miljardöörejä. Näin tuskin tapahtuu.
Saako tyhmyydestä korvauksia. Missä valtiossa?
TyhmästäPäästäKärsii
1
129
Vastaukset
- KorvausMikäMistäMite
Olette ilmiselvästi hiukan lukeneet vääriä tuotoksia (tai sitten ette). Tosiasiassahan tietysti jatkohoidot korvataan, jolloin voivat tuuppia miten tahtovat sitä kemikaalia mitä parhaaksi tahtovat.
On hyviäkin hoitoja, nykyään vaan, hankala muistaa että missä. Miten voit korvata mitään, kun narkoleptikko nukahtaa, siis on TÄYSIN AVUTON.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,1035708Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys652552Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2391542- 941323
- 1241077
- 66837
- 64833
6 vkoa kulunut ilman sua
…ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo8811- 71762
Salailu jatkuu, poliisi tutkii
Nykyään Pienimäki toimii Ylitornion kaupunginjohtajana. HS tavoitti hänet puhelimitse. Pienimäki korosti, ettei ole enää17731